Tālrunis uzziņām: 
+371 29340034
Dauguļupes iela 2, Ulbroka
yes
Par Mums
Spread the love

Šis jaunais uzņēmums ir dibināts un attīstīts tikai tirdzniecībai caur internetu… (ONLINE)

Uzņēmums darbojas automašīnu (turpmāk tekstā a/m) virsbūves daļu tirdzniecības sfērā jau 17.gadus. Ar SIA „DIVI AUTO” nosaukumu uzņēmums pazīstams no 2002. gada janvāra. Šo gadu laikā uzkrātā lielā pieredze a/m virsbūves daļu tirdzniecībā ļauj būt par vienu no spēcīgākajiem līderiem a/m virsbūves daļu tirgū.

Tā kā uzņēmumā strādā a/m virsbūves daļu speciālisti ar ilgstošu pieredzi šajā sfērā, tie labprāt palīdz ar vērtīgu padomu vai citu vērtīgu informāciju. Iegādājoties preci Jūs saņemat ne tikai produktu par zemu cenu, bet arī atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem attiecībā uz a/ m virsbūves daļām, auto lukturiem un citu vērtīgu informāciju.

Patreiz „DIVI AUTO” ir pieejams patiesi plašs auto optikas klāsts sākot ar retro a/m lukturiem līdz pat šī gada a/m priekšējiem lukturiem, miglas lukturiem, aizmugures lukturiem, pagrieziena rādītāju lukturiem, papild lukturiem, lampiņām, tjūninga elementiem utt. Kā arī ir pieejami lukturu un miglas lukturu stikliņi.

No a/m virsbūves daļām ir pieejami dzinēja pārsegi, spārni, dekoratīvās restes, buferi, remonta sliekšņi, remonta arkas, spoguļi, spoguļa stikliņi, numura paliktņi, buferu uzlikas, plastmasa uzlikas durvīm (moldingi), dekoratīvās līstes, durvju rokturi, spoileri. Īpaši atzīmējams ir plašais tosola radiatoru skaits, kondicioniera radiatoru skaits. Kā vienu no pieprasītākajām lietām uz ziemas sezonu var minēt motora aizsegus – pastāv 2 veidu: stikla plastika šķiedras, kas ir 2 x izturīgākas kā oriģināli uzstādītās un parastās šķiedras, kas ir uzstādāmas oriģinālā eksemplāra vietā.

Tiek piedāvāti a/m vējstikliņi, t.i., plastmasa, kas tiek liktas a/m uz priekšējo stiklu augšdaļas un kalpo kā vēja aizsegs. To funkcionalitāte nodrošina, piemēram, cigarešu pelnu neiekļūšanu salonā, kratot cigareti pa braucošas a/m logu, novērš vienu no ļoti aktuālajām problēmām, t.i., kakla vai galvas apsaldēšanu un atverot nelielu spraugu loga lietus laikā, lietus neiekļūst salonā. Un, protams, ļoti labi izskatās!

Pastāvīgiem sadarbības partneriem, klientiem piedāvājam elastīgas atlaides.

Starp mūsu sadarbības partneriem sastopamas fiziskas, juridiskas personas un valsts, pašvaldības uzņēmumi .

Shop

Piegāde visā pasaulē
Par pievilcīgām cenām
Viegla preču atgriešana
Preces var atgriezt 30 dienu laikā 
20 gadu pieredze tirgū
Mums tiešām varat uzticēties
100% droši maksājumi
PayPal / MasterCard / Visa
© Copyright 2020 - SIA "Divi Auto" - All Rights Reserved
Powered by 
HTMLION
lockheartuserrocketearthsynccrossmenuarrow-rightchevron-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram