Tālrunis uzziņām: 
+371 29340034
Dauguļupes iela 2, Ulbroka
yes
Spread the love

Tīmekļa vietnes noteikumi un nosacījumi 

1. Vispārīgā informācija, interpretācija 

Šīs tīmekļa vietnes īpašnieks un uzturētājs ir Divi Auto ( "Divi Auto"). 

Šo noteikumu un nosacījumu izpratnē atsauces uz "Jūs" un "Jūsu" tiek attiecinātas uz personām, kas piekļūst šai tīmekļa vietnei (tostarp personām, kuras piekļūst šai vietnei citu personu vārdā), un ar "tīmekļa vietne" tiek saprasta arī mobilā tīmekļa vietne un diviauto.lv mobilā lietotne. 

2. Tīmekļa vietnes izmantošana 

Šīs tīmekļa vietnes izmantošana tiek uzskatīta par Jūsu izteiktu piekrišanu ievērot šos Noteikumus un nosacījumus un rīkoties atbilstīgi tiem attiecībā uz zemāk atrunāto piekļuvi šai tīmekļa vietnei. 

Ja Jūs nepiekrītat šiem Noteikumiem un nosacījumiem, Jums nav atļauts izmantot šo vietni un Jūs apņematies to neizmantot un tai nepiekļūt. 

3. Izmantošanas atļauja 

Šīs tīmekļa vietnes mērķis ir tikai un vienīgi ļaut Jums apskatīt Divi Auto preču un pakalpojumu pieejamību, sazināties ar Divi Auto, citos nolukos mājas lapu izmantot nav atļauts

Jūs varat izmantot šo tīmekļa vietni tikai saskaņā ar šiem Noteikumiem un nosacījumiem un tikai saviem privātiem, nekomerciāliem nolūkiem. 

Jums īpaši ir aizliegts:  

  • bez Divi Auto iepriekšējas rakstiskas piekrišanas izmantot jebkādas automatizētās sistēmas, algoritmus vai programmatūru, kas uzrauga, izgūst, meklē vai kopē jebkādus materiālus vai datus (to daļu vai kopumā) no šīs tīmekļa vietnes vai ar tās starpniecību (saukts arī par "screen scraping");  
  • izmantot jebkādu programmatūru, rutīnprogrammas vai ierīces vai veikt jebkādas darbības ar mērķi traucēt vai censties jebkādā veidā traucēt tīmekļa vietnes darbību, vai radīt pārmērīgi lielu noslodzi šai tīmekļa vietnei neatkarīgi no tā, vai tas tiek darīts apzināti vai neapzināti;  
  • censties iegūt vai faktiski iegūt nesankcionētu piekļuvi jebkādiem Divi Auto tīkliem vai kontiem, vai informācijai par citiem lietotājiem;  
  • ievietot saites uz šo tīmekļa vietni, iepriekš nesaņemot rakstisku piekrišanu no Divi Auto. 

Ja Jūs pārkāpjat šos Noteikumus un nosacījumus, Divi Auto, neierobežojot nekādas citas savas tiesības, ir tiesīgs bez brīdinājuma atcelt Jūsu rezervējumus un pirkumus un/vai liegt vai bloķēt Jums pieeju šai tīmekļa vietnei, vai noteikt īpašus noteikumus Jūsu piekļuvei šai tīmekļa vietnei. 

4. Īpašuma tiesības 

Uz jebkādu šajā tīmekļa vietnē izvietoto informāciju, datiem un materiāliem (tostarp, bet ne tikai, jebkādiem logotipiem, izskatu, struktūru, krāsu sistēmu un tīmekļa vietnes izkārtojumu, programmatūras kodu un tā pamatā esošajiem datiem un datubāzei) attiecas prečzīmju tiesības, autortiesības, datubāžu tiesības un/vai citas reģistrētas un nereģistrētas intelektuālā īpašuma tiesības. Šajā tīmekļa vietnē pieejamas informācijas, datu un materiālu jebkāda izmantošana un reproducēšana, ja vien tas netiek darīts atļautajiem personiskajiem, nekomerciālajiem mērķiem, ir aizliegta un tiks uzskatīta par šo Noteikumu un nosacījumu pārkāpumu un iespējamu Divi Auto vai tā licences devēju intelektuālā īpašuma tiesību aizskārumu. 

5. Atbildības ierobežošana

Divi Auto nav atbildīgs par jebkāda veida tiešiem, netiešiem, faktiskiem, sodoša rakstura vai izrietošiem zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies šīs tīmekļa vietnes vai jebkādas tajā pieejamās informācijas lietošanas rezultātā. 

6. Piemērojamie tiesību akti un jurisdikcija 

Šie Noteikumi un nosacījumi un Jūsu pieeja šai tīmekļa vietnei, kā arī jebkādi no tās vai saistībā ar to izrietoši strīdi vai prasījumi tiek izskatīti un tiek interpretēti atbilstoši Latvijas tiesību aktiem, un Jūs piekrītat pakļauties Latvijas tiesu ekskluzīvai jurisdikcijai.  Divi Auto patur tiesības pēc saviem ieskatiem saukt pie atbildības jebkādas personas ("saistības nepildošās puses"), kuras pārkāpj šos Noteikumus un nosacījumus, lietas izskatīšanai pārkāpuma izdarīšanas vietai piekritīgajās tiesās, saistības nepildošās puses pastāvīgās dzīvesvietas valsts tiesās. 

7. Vispārīgie noteikumi 

Divi Auto patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja paziņojuma mainīt jebkādu informāciju vai materiālus, kas ir pieejami šajā tīmekļa vietnē. Divi Auto ir arī tiesīga jebkurā brīdī un bez iepriekšēja paziņojuma mainīt šos Noteikumus un nosacījumus, un šādas izmaiņas stājas spēkā nekavējoties pēc laboto Noteikumu un nosacījumu publicēšanas tīmekļa vietnē, un tiek uzskatīts, ka Jūs, turpinot izmantot tīmekļa vietni, piekrītat šādām izmaiņām. 

Pēdējo reizi atjaunināti: 19/08/2020

Piegāde visā pasaulē
Par pievilcīgām cenām
Viegla preču atgriešana
Preces var atgriezt 30 dienu laikā 
20 gadu pieredze tirgū
Mums tiešām varat uzticēties
100% droši maksājumi
PayPal / MasterCard / Visa
© Copyright 2020 - SIA "Divi Auto" - All Rights Reserved
Powered by 
HTMLION
lockheartuserrocketearthsynccrossmenuarrow-rightchevron-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram